Tezgah Altı Su Arıtma Cihazları

 

 

Fujsimo uzak doğudan gelen özel teknolojisi ile evinize Japon çiçeğinin tazeliğini getiriyor. Özel kompakt yapısının yanında en son teknolojileri içinde barındırmaktadır.

Sizler için sağlığınıza önem veren sistemler geliştirmekteyiz..

 

5 Mikron Tortu Filtre

Sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur vs.) oluşturduğu kirliliği gidermek için kullanılan filtredir.

CTO Blok Karbon Filtre

Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Bu aktif granül karbon filtre ile klor, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırılır. Klor ve organik kimyasalların yüzde 99’unu tutar. Suyun tadını, kokusunu ve rengini iyileştirir.

1 Mikron Tortu Filtre

Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Bu aktif granül karbon filtre yüksek performansı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve klor, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.

TFC Ters Ozmos Membran

Milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde gözeneklere sahip olan membran, yarı geçirgen bir zar filtredir. Suyun sertliğini düzenler ve suyu molekül düzeyinde filtre ederek, suyunuzda bulunabilecek kurşun, baryum, krom, civa, sodyum, kadminyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum, bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar ve %100 güvenli içme suyu verir.

  • NSF sertifikalı, patentli seramik toplar içerir
  • Ağır metalleri uzaklaştırır (Hg, Pb, As, Cr, Cd vb.)
  • Su moleküllerini küçültür ve hücrelerin daha kolay emmesini sağlar
  • Hücresel düzeyde asidik atıkları ve toksinleri vücuttan uzaklaştırır.
  • Küçük su kümeleri altıgen sayesinde (51.497 Hz) vücudu 3 kez nemlendirir
  • Zararlı aktif oksijeni (serbest radikaller) ortadan kaldırarak diyabet, kanser, hipertansiyon ve diğer çeşitli hastalıkları önler.

Aktif Oksijenler (Serbest Radikaller) Nedir?

  • Oksijeni alarak havayı soluyoruz. Soluduğumuzda az miktarda aktif oksijenler oluşur. Aktif oksijen, diğer bir deyişle, serbest radikaller vücuttaki dengesizliğe neden olan sağlıklı hücrelerden elektronları çalar. Dengesiz hücreleri, vücudumuza diyabet, hipertansiyon, Alzheimer hastalıkları, kabızlık ve daha fazla hastalık gibi çeşitli hastalıklara yol açan serbest radikallere dönüşür.

Ürünler

Mesaj Gönder
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Yardıma mı ihtiyacınız var?