Hakkımızda

FUJİSİMO SU ARITMA VE SOLAR SİSTEMLERİ, temelinin atıldığı günden bu güne kadar, yenilikçi ve profesyonel hizmet vermeyi kendisine misyon edinmiştir. Asıl işi ŞEHİR ŞEBEKE SUYU FİLTRASYON VE GÜNEŞ ENERJİSİYLE SU ISITMA SİSTEMLERİ olan firmamızın her zaman önceliği, güçlü satış sonrası hizmet ile müşteri memnuniyeti olmuştur.

Dünyadaki en son yenilikleri TÜRKİYE’de ilk olarak sizlere sunmaktadır. Global anlamda birçok projeye imza atan firmamız, vizyon projelerin aranan çözüm ortağı olmuştur.

Fujisimo, müşteri ihtiyaçlarını yüksek kalite ve uygun fiyata karşılayarak sektördeki büyük boşluğu doldurmuştur. Müşteri konforu açısından önem arz eden endüstriyel ve evsel su arıtma teknolojilerine mühendislik bakış açısı ile girişimde bulunarak su arıtma sistemleri sektörünün zirvesinde yer almaktadır. Güneşle su ısıtma teknolojilerinde de son yenilikleri müşterilerimizle buluşturmanın gururunu yaşamaktayız.

Her geçen yıl ürünlerinde yeni teknolojileri üzerine koyarak yoluna devam eden Fujisimo, sizlerin de desteği ile lider firma olma unvanını korumaktadır. Tercihlerinizin merkezinde olduğumuz için teşekkür ediyoruz. 

Mesaj Gönder
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Yardıma mı ihtiyacınız var?